Su Sızıntısı Tespiti

      Yorum yok Su Sızıntısı Tespiti

 


Su kaçakları:

Su tesisatında zaman zaman meydana gelen su kaçak sorunları oluşmaktadır, bu sorunlar bazen borularda patlama, bazen sızıntı bazende küçük rutubetler halinde olmaktadır,

Banyolarda alt kata olan su kaçaklarını,su sızıntılarını elektronik cihazlar ile noktasal olarak tespit ediyor ve garantili olarak tamir ediyoruz

 

 

 

 

 
 

 

CİHAZLARLA KIRMADAN GARANTİLİ SU SIZINTISI TESPİTİ

Bilinmeyen sebeblerle oluşan su sızıntıları evimize ve komşularımıza zarar vermektedir. Bu sorunu bir an önce gidermek hasar ve masraf çıkarmadan önlemek gerekir. Bazı su sızıntısı kolay kolay tespit etmek mümkün değildir; bu nedenle özel görüntülü sistemlerimiz le noktasal olarak tespit yapmaktayız. 

Evinizde, iş yerinizde ve/veya bulunduğunuz mülkte hiç bir yeri kırmadan dökmedensu sızıntısı tespiti yapmaktayız.
 
Döşeme altlarında, duvarlar arkalarında, zemin altında, bodrumlar gibi farklı yerlerde oluşan su sızıntı tespiti için özel cihazlarımızla avrupa satandartalrında hizmet vermekteyiz.

 

 Müşterilerimize sunduğumuz destek ve hizmetlerle su sızıntısı ve su tesisati alanında sektörün hem ekonomik hem de hizmet kalitesi dallarında belirleyici rolünün güçlenmesinde söz sahibi olarak tanınmak ve kabul görmektir.

Su borularının içinde kalan kireç parçaları, saç, kıl gibi kalıntılar, tadilat döneminde kalan beton parçaları gibi nedenler zamanla tıkanıklıklara, tıkanıklıklar ise su sızıntısına neden olur.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir