Çeşme Tamiri

      Yorum yok Çeşme Tamiri

 

Su faturalarınız yüksek geliyor ve su sızıntılarınız dan şikayetçiyseniz musluklarınızın artık ömrünü doldurduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Kendiniz evinizde değiştirebileceğiniz gibi uzun vadede bir çözüm istiyorsanız işinin ehli bir ustayla da çalışabilirsiniz.

Musluk tamirin de ilk dikkat edilmesi gereken ana vanayı kapatmaktır. Daha sonrasında salmastraya zarar verilmeden musluk contasının değiştirilmesi gerekir. Salmastra, muslukların başlıklarının iyice sıkışmasını sağlar ki su sızıntısı olmasın. Salmastra üzerindeki eskimiş, yıpranmış contayı çıkarılıp yerine yenisini takılmalıdır. Değişen bu conta hem bataryanın ömrünü uzatır hem de tesisatınızdaki su kaçağını onarır.
Unutmayın su hayat demektir suyunuza sahip çıkın afrikadaki aç susuz insanları düşünelim ve suyumuzu boşa akıtmayalım

Uzun süreli kullanım sonucu ömrünü yitiren conta ve muslukları değiştirmeli, İster tamirçi çağırarak isterse de kendiniz musluk tamirinden ve damlayan su sızıntılarından kurtulabilirsiniz.
Zamanın aşındırdığı boruları değiştirmek gerekebilir.Su sızıntıları başınızı ağrıtmaya devam ediyorsa musluk tamirinizi işi bilen bir ustaya devredip sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabilir, tamiratın sizde yarattığı gerginlikten kurtulabilirsiniz.
Her türlü su problemlerinizde sizlere bir telefon kadar yakınız
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir