Su Kaçağı Tespiti,Tıkanıklık Açma,Petek Temizleme

      Yorum yok Su Kaçağı Tespiti,Tıkanıklık Açma,Petek Temizleme

Kırmadan Dökmeden Cihazlar ile Su Kaçağınızı buluyoruz,Kameralı Sistemler ile Tıkanıklıklarınızı Görütülüyor Robot yardımı ile Kırmadan Açıyoruz.Makina ve Kimyasallı Peteklerinizi Temizliyoruz 

Su kaçağı tespiti nin nasıl yapılmaktadır biliyor musunuz?öncelikle su kaçağının atık su tesisatında mı yok ise temiz su tesisatında mı diye bakılır.Gerekli cihazlar ile su tesisatına su kaçak testi uygulanır, yapılan testte tesisatınızda su kaçağı varmı yokmu varsa soguk su tesisatındamı yoksa sıcak su tesisatındamı olduğu net anlaşılır.

Cihazla su kaçağı tespiti  sık biçimde basit, hızlı ve temiz bir yöntemdir. eğer sizde de su sızıntısı sıkıntısı var ise, klasik yöntemlere başvurmadan evvela her zaman bu yolu da göz önünde bulundurmanızı öneririz. Bu yöntemin iki aşaması bulunmaktadır. ilk aşama temiz su tesisat borularında ki sıkıntının nereden kaynaklandığının tespitidir. Bu tespiti yapabilmek için hususi biçimde tasarlanmış bir alet kullanılıyor. Bu aletin çalışma prensibi ses akustiğine dayanmaktadır. Aletten bir dinleme aparatı ve bir de kulaklık menfaat. Dinleme aparatı yardımıyla duvarlarda sızıntının olabildiği yerlerden ses alımı sağlanır. Su sızıntısının çıkardığı ses oldukça düşük olduğu için, bu cihaz sesin şiddetini yükselterek kulaklık sayesinde tamirat işlemini yapan operatöre iletir. Operatör duvar üzerinde dinleme aparatını sesin şiddetinin arttığı yere doğru yaklaştırarak su sızıntısının kaynağını tespit eder. Böylece temiz su tesisat borularınızda bulunan su kaçakları duvarlarınızı kırıp dökmeden tespit edilmiş olur. Ardından, sızıntının bulunduğu bölge bundan sonra tespit edildiğinden ötürü, yalnızca sızıntının olduğu duvar bölgesi kırılarak aksaklığa müdahale edilmiş olur. Siz de böylece üzerinize binecek ekstra yüklerden kurtulmuş kalırsınız.
Su borularından sızan sular gözle olarak görünse de tam şekilde nereden sızdığını asla görmeden bilemezsiniz. Bunu görebilmek için eskiden tüm banyo veya mutfak hatta holler kırılır ve adım adım gidilerek kaçağın olduğu yer aranırdı. öyle ki bazan en son kazılan noktada bile bu sızıntı çıkabilirdi. Olan da sizin eviniz eve yer döşemelerinize olurdu. yine koca bir evi tadilata sokmak ne kadar masraflıdır bilirsiniz. oysa küçük bir sızıntı sizi bu kadar masrafa sokmamalıydı değil mi? Bizlerde böyle düşündük ve artık yanımıza ekip şekilde son teknolojik aletleri alarak sizlere hizmet vermeye başladık.

Cihazla su kaçağı tespiti için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek. hemen ekiplerimiz yola çıkacak ve son sistem ile kaçağın nereden olduğu bulunacak. Kaçak çok fazla çok aşırı olmakta veya sırf bir sızıntı şeklinde olabilmektedir. Bu durum bulmamız için asla mani değildir. Sizler ne yaparsanız yapın bu kaçağın nerede olduğunu asla bulamazsınız. Bunun için elbette iyi bir ehil olmak gerekir lakin yanı anda iyi bir teknolojiye de sahip olmak gerekir. işte bu sebeple sizlerde bundan sonra daha güvenli ve daha konforlu bir tamiratın sizleri beklediğini bilerek dert etmeyin ve sıkıntılarınızı bulunmamaktadır ederek kaçağın oluştuğu yerin çok aşırı şık süre içinde bulunmasını bekleyiniz. Cihazla su kaçağı tespiti için işte bu kadar kolay bir yol izleyecek ve kendinizde buna tanık olacaksınız.

Daha fazla bilgi ve tecrübeyi görmek ve denemek için bize ulaşmalısınız…

su kaçağı tespiti

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkanan tuvalet giderinin açılması için ev ve işyerinizi köstebek yuvası haline getirmiyor, soruna işlevsel ve hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz. Senelerin deneyimiyle siz değerli müşterilerimize hizmet veren profesyonel ekiplerimiz, tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için farklı ekipmanlar kullanmakta ve önceliği her zaman gideri kırmadan açmaya vermektedir. Lavabo, tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma işleminden sonra ev ve işyerinizde tadilat yapılması gerekmeyeceği için zahmet girmenize ve tadilat için ekstra harcama yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir