Su Kaçağı Tespiti Balçova

      Yorum yok Su Kaçağı Tespiti Balçova

su kaçağı tespiti balçovaSu Kaçağı Tespiti Balçova

Su Kaçağı Sebepleri Nelerdir ?

Su kaçağı sorunlarını genellikle, tesisatınızda ki patlak, çatlayan borulardan kaynaklanır, ev ve işyerinizdeki su tesisatınızın yapımı yada tamiratı esnasında ki usta hatalarından da kaynaklanan su sızıntıları erken tespit edilip çözülmezse, su baskını, parke ve duvarlarda hasara sebep olur.

Su kaçaklarının tespiti için eko tesisat firmamızdan destek alabilir, kırmadan dökmeden su kaçaklarının yerini noktasal olarak tespit edilmesini talep edebilirsiniz.

Ne Tür Su Kaçaklarını Buluyoruz ?

Su sızıntısına sebep olan temiz su tesisat borularında, lavabo ve tuvalet gibi pis su atık gider tesisatlarındaki tüm su kaçaklarını tespit edebiliyoruz. Temiz su tesisatınızdaki sorunları, akustik dinleme cihazlarımız ile buluyoruz, pis su gider borularındaki sorunlarınıza ise kameralı cihazlarımız ile kısa sürede bularak onarımı için çözümler üretiyoruz

Alt Kata Su Akıyor Ne Yapmalıyım ?

Sizin dairenizden alt kata su akıyor ise, kendi başınıza nereden akıntı yaptığını bulamazsınız, eski zamanlarda komple dairede tesisat borularının geçtiği alanlar kırılır bulunmaya çalışılırdı ve evinizde onarım maliyeti bir kenara, evinizin her yeri kırılacağından, dairenizde oturamazsınız. Şimdi ise teknolojin geliştirdiği cihazları kullanıyoruz, noktasal su kaçak tespit cihazları ile, evinizde kırma dökme bir yana, ses dahi yapmadan su sızıntısı yapan yer hızlıca bulunabilmektedir.

Su Kaçakları Bulunduktan Sonra Neler Yapılır ?

Su kaçağı tespit çalışmaları sonrasında, su sızndıran alan işaretlenir ve işaretlenen alan dışında başka bir yerde onarım işlemi yapılmaz, ekstra farklı bir yerde su kaçağı ihtimali söz konusu değildir. Çünkü tespit aşamasında dairenizde geçen tüm su tesisat boruları komple test edilmektedir. Tespit çalışması sonrasında 10-20 cm aralığında bir alan kırılır ve arızalı olan tesisat borusunu değiştiririz. Onarım esnasında etrafa zarar verilmez.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

İzmir balçova ve tüm ilçelerine su kaçak tespiti, su sızıntısı bulma ve onarımı konusunda profesyonel cihazlarımız ve uzman ekibimiz ile fiyat farkı olmada, uzaklık yakınlık farketmeden aynı fiyata hizmet vermekteyiz. Canlı destek bölümümüzden yada iletişim sayfamızda ki numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Eko Tesisat Su Kaçak Tespitinde Uzman Firma

Değerli müşterilerimiz, Eko tesisat, su tesisatı sektöründe yıllardır var olan, müşteri memnuniyetine değer veren, kendi sektöründe eğitim gören lisanslı personelleriyle hizmet veren, teknolojiyi yakından takip ederek cihaz ve ekipmanlarını sürekli yenileyerek daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan kurumsal tesisat firmasıdır. su kaçağı tespiti balçova,su kaçağı tespiti balçova,su kaçağı tespiti balçova,su kaçağı tespiti balçova,su kaçağı tespiti balçova,su kaçağı tespiti balçova,su kaçağı tespiti balçova,su kaçağı tespiti balçova,su kaçağı tespiti balçova,su kaçağı balçova

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir