Kamera ile Su Sızıntısını Bulan Firma İzmir

kamera ile su sızıntısını bulan firma izmirkamera ile su sızıntısını bulan firmaKamera ile su sızıntısını bulan firma izmir Evinizde birden bire su sızıntısı oluşabilir. Aşağı komşudan şikayet gelince durumun farkına varırsınız. Genelde su kaçağı olduğu zaman, durumu kaçak olan daire değil de bir altındaki daire fark eder çünkü su genelde yüzeye çıkmaz daima alta iner. Alta inen suyu fark eden komşunuz sizi ikaz eder. Siz de su sızıntısının varlığından böylece haberdar olursunuz. Hemen su sızıntısını gidermek için kolları sıvarsınız ancak suyun nereden geldiği belli olmadığı için, o bölgenin tamamının kırılmasının gerektiğini fark edersiniz. Alt kata inen su sızıntısını en az hasarla nasıl atlatırım diyerek düşünmeye başladığınızda internet üzerinden girerek firmamız İzmir Tesisatı bulmanız yeterlidir. Bizi aradığınız zaman telefondan kaydınızı alan ekibimiz, sahada size en yakın bölgede bulunan uzman su sızıntısı tespiti yapan tesisatçı arkadaşlarımızı yönlendirirler. Uzman ekibimiz size ulaştığı andan itibaren içiniz rahat olabilir. Çünkü son teknoloji ürünü donanımlarımızla tüm daireniz baştan aşağı taranıyor. Detaylı bir incelemenin sonucunda kaçağın yeri tam olarak tespit ediliyor. Temiz su tesisatındaki su kaçaklarında nokta atışı yapılabiliyor. Su sızıntısı tespiti yapılan noktadan bir ya da iki karo kırılarak hemen tesisat onarımını da yapabiliyoruz. Her türlü takım malzemeyi yanında barındıran uzman personelimiz, ufak bir boru kaynağı için usta arama çilesinden sizleri kurtarıyor. Onarımın yapımından sonra, başka herhangi bir kaçak var mı tereddüdüne son vermek için tekrar sistem test edilir ve işlem sona ermiş olur. Su sızıntı tespiti yapan firmaların size vermesi gereken en büyük destek garantidir. Gelen firma işini bitirdikten 2-3 gün sonra alt kata damlayan su kesilmemiş ise tekrar arayıp muhatap bulabilmelisiniz. Size vereceği hizmetin bu şekilde olmaması halinde, her gelen tesisatçı ıslak bir yer bularak tamir ettim diyebilir. Önemli olan nokta aşağıya sızan suyu kesmektir. Firmamız su kesilmediği takdirde, kesilene kadar ücretsiz su sızıntısı tespiti işlemi yapar. Bu da bizi tercih etmenizi sağlayacak en büyük etkendir.
kamera ile su sızıntısını bulan firma izmir

Su Sızıntısı Bulan Kameraların Özellikleri

Evimizde su sızıntısı sorunu olduğunda bir süre sonra bu sızıntı daha da büyük bir hal alıp bizi ciddi derecede yüksek maliyetli zararlara uğratabilir. Bu yüzden su sızıntısından şüphelendiğinde alanında uzman kişilere başvurmak önemlidir. Artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte her alana kameralar ve bu tarz aletler eklendi. Bu alanlardan birisi de su sızıntısı bulma. Su sızıntısını bulan kameralar da piyasa sürüldü ve böylece kırıp dökmeden ve maddi hasara yol açmadan su sızıntılarının tespit edilmesi kolaylaştı. Su sızıntısı bulan kameralar bu işlem için özel olarak tasarlanmaktadır. Bu kameraların da birden çok çeşidi vardır ve farklı borulara farklı kameraların kullanımı da mümkündür. Örneğin su sızıntısını bulan termal kameralar sıcak su borularında olan sızıntıların tespitinde kullanılmaktadır. Termal su kamerası gibi pis su kamerası ve normal su kameraları da mevcuttur.

Kameralı Su Sızıntısı Bulan Firma

Su sızıntısı herkesin başına gelebilecek ev sorunlarından olup, yerini tespit etmek sabır isteyen bir iştir. Eğer su kaçağının yeri belliyse ve küçük çapta bir sorunsa, çözümü için küçük bir tesisatçı ile makinesiz şekilde çözüme ulaşabilirsiniz. Ama ya sorun tahmin ettiğinizden daha büyükse?
Su sızıntısını su kaçak tespiti cihazıyla buluyoruz!
Artık küçük büyük demeden hiçbir su kaçağı, sizin sorununuz olmayacak. Evinizde su sızıntısı olduğunu bildiğiniz ya da şüphelendiğiniz anda bizi arayıp  servis yazdırabilirsiniz. Ekiplerimiz randevu saatinde su kaçak cihazıyla birlikte verdiğiniz adreste olacaktır. Firmamız piyasada teknolojiyi en yakından takip eden firmadır. Sahip olduğumuz makinenin fiyatı yüksek olduğu için her firmada bulunmaz. Bu cihaz sayesinde, kaçağın yerini noktasal olarak tespit ederiz. Daha sonra ustalarımız sorunun giderilmesi için tadilat veya onarım işini girerler. Bizim için öncelikle maksimum teknoloji kullanarak minimum tadilat yapmaya çalışmaktır. İşimizi profesyonel şekilde dürüst çalışma ilkesiyle yapıyoruz. Bilgimizi her geçen gün artırmak için çalışıyoruz.
Kaçakların yerini bulduktan sonra, hiç kırma işlemi yapmadan kimyasallarla onarım gücümüzü ölçtük. Su sızıntı tespitini 3 metre derinliğe kadar indirmeyi başardık. En iyi su sızıntı tespit cihazlarıyla çalışıyoruz. Ekibimizi devamlı olarak en iyi ustalarla oluşturuyoruz. Evinizde sızıntı varsa yerini kırmadan bulabileceğimizi garanti ediyoruz.

 İzmir Tesisat, su sızıntısını kamerayla bulan tesisatçı firma olarak hizmet vermektedir. Su sızıntısının tespiti için kullanılan kameralar iki çeşittir.
  1. Kanal görüntüleme kamerası
  2. Termal kamera

Firmamız bilgisayarlı su sızıntısı bulma işlemlerinde ilk olarak dinleme cihazı kullanarak su sızıntısının yerini bulmaya çalışır. Termal kamera bu noktada devreye girer. Temiz su tesisatındaki kaçağı gösteren termal kamera ekranındaki renklerle kaçağın sıcak su hattından mı soğuk su hattından mı olduğunu bize gösterebilir. Fakat pis su borularında kaçak var ise bunun için kanal görüntüleme kamerasıyla su kaçağı bulma işlemi yapılması gerekir. Evimde su sızıntısı var diyorsanız, sorunun kaynağını aramak için boş yere uğraşmayın. Su kaçaklarını cihazla tespit eden tesisatçı çağırarak probleminize son verebilirsiniz.

Su kaçakları, kamera ile su sızıntısını bulan firma izmir,kanal görüntüleme kamerasıyla su kaçağı bulma,Temiz su tesisatındaki kaçağı gösteren termal kamera,dinleme cihazı kullanarak su sızıntısının yerini bulma,bilgisayarlı su sızıntısı bulma,Su sızıntı tespiti,pis su kamerası,su sızıntısını bulan termal kameralar,su sızıntılarının tespit edilmesi,su sızıntısı,su sızıntısını gidermek,Alt kata inen su sızıntısı,su sızıntısı tespiti yapan tesisatçı,kamera ile su sızıntısını bulan firma izmir,kamera ile su sızıntısını bulan firma izmir,kamera ile su sızıntısını bulan firma izmir,kamera ile su sızıntısını bulan firma izmir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir